faaren

 

 

گروه گردشگری فان توریسم باهدف متحول ساختن گردشگری ایران در فضای مجازی و آنلاین با همکاری تیم با تجربه کانون آگهی و تبلیغات سپندار پا به دنیای توریسم و گردشگری نهاده و متفاوت، ساده و بی دغدغه سفر کردن برای گردشگران ایرانی و خارجی ماجراجو و خوش ذوق به دور ایران و در آینده ای نه چندان دور به دور دنیا را فراهم می سازد.
به کجا سفر کنیم؟ کجا اقامت داشته باشیم؟چه غذاهایی را تجربه کنیم؟از کجا و چه سوغاتی تهیه کنیم؟ مناطق مختلف تفریحی و سیاحتی را بشناسیم؟ از چه مراکزی بلیط یا تور تهیه کنیم؟ و حتی برای پذیرش بیماران خارجی و داخلی با استفاده از روش های توریسم درمانی، می تواند در صنعت گردشگری مهم ترین درآمد ملی کشور محسوب شود.
در چنین شرایطی کشوری مثل ایران که به لحاظ جاذبه های گردشگری پتانسیل بالایی دارد نباید از کنار این منبع عظیم درآمدی به سادگی عبور کرد. صنعت گردشگری نوعی سرمایه گذاری است. به عبارتی هدف گروه گروه گردشگری فان توریسماستفاده از فضای مجازی بعنوان راهی برای پیشرفت و ترقی این صنعت در کشور عزیزمان ایران می باشد
بدین وسیله گروه گردشگری فان توریسم در راستای ارتقا و اطلاع رسانی هرچه جامع تر در حوزه صنعت توریسم، آمادگی خود را جهت همکاری و معرفی تمامی اصناف و مراکز خدماتی و تجاری در سراسر کشور را اعلام می دارد.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه جهانگردی و گردشگری فان توریسم می باشد

طراحی شده توسط کانون آگهی و تبلیغات سپندار