faaren

مرکز خرید ونیزیا اوت لت استانبول

افزودن به پسندها
تاریخ انتشار ۱۳۹۸-۰۹-۲۷ ۱۱:۲۷:۲۸
ایجادشده توسط

توضیحات

مرکز خرید ونیزیا در منطقه اروپایی شهر استانبول، یکی از برترین هولدینگ های تجاری این شهر (گورسوی) مسئول ساخت آن بوده است.

مرکز خرید ونیزیا در سال ۲۰۰۸ افتتاح شد و معماری سبک ایتالیایی این مرکز خرید تماشایی لذت خرید کردن از آن را چند برابر کرده و سبب شده که این بازدید  میدان مشهور سن ‌مارکوی ایتالیا هم در این مرکز طراحی و ساخته شده است. در قسمتی که میدان سن مارکوی ایتالیا در مرکز خرید ونیزیا در استانبول امکان خرید از صدها برند معروف فراهم وجود دارد، البته چون اینجا اوت‌لتِ برندهای معروف است قیمت ها بسیار مناسب هستند.

خرید در مرکز خرید ونیزیا اوت لت استانبول

شما در مرکز خرید ونیزیا اوت لت در استانبول می توانید از بهترین و مشهورترین برندهای ترکیه ای، اروپایی و آمریکایی نیز با قیمت های بسیار مناسب خرید کنید. نکته ای باید در نظر داشته باشید این است که به هیچ وجه دست خالی از این مرکز خرید بیرون نخواهید رفت. از جمله برندهایی که در این مرکز خرید دارای شعبه هستند نیز عبارت از کوتو، ال سی واکی کی، بامبی، لوفت، سارار، و همینطور بهترین فست فودها و کافه هایی که در جهان فعالیت دارند نیز در این مرکز خرید دارای شعباتی هستند که شما عزیزان پس از خرید می توانید در این فروشگاه ها غذایی میل کنید و انرژی از دست رفته خودتان را بدست آورید.

جزئیات خاص

اعلام حریق دارد
خودپرداز دارد
پارکینگ دارد
کافه تریا دارد

موقعیت

استانبول, ترکیه
Karadeniz Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:408, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul, Turkey

نظرات

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجوی پیشرفته

تازه های فان توریسم

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه جهانگردی و گردشگری فان توریسم می باشد

طراحی شده توسط کانون آگهی و تبلیغات سپندار