faaren

توافق نامه کاربری


به فان توریسم خوش آمدید. شما ضمن استفاده از فان توریسم ، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد توافق‌نامه‌ ی تعیین شده، به شرح زیر اعلام کرده ‌اید.
پیش از اینکه عضو فان توریسم شوید یا از خدمات و ابزار سایت فان توریسم استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‌نامه کاربری، شما پذیرفته ‌اید هر زمان که از سایت‌ها و خدمات فان توریسم، یا از ابزارهایی که در دسترس کاربران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت‌های فان توریسم بهره‌ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‌نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‌الاجر است.

 

استفاده از فان توریسم


قرارداد و توافق نامه کاربری فان توریسم بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است و سایت آن درستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ثبت شده است.
تمامي خدمات اين پایگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است که منظور از خدمات پایگاه، حالت هایی می باشد که شما می توانید به آگهی های خود اختصاص دهید. مسئولیت صحت و کیفیت آگهی های داخل سایت به عهده آگهی دهنده بوده و سایت فان توریسم هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نداشته، لطفاً قبل از هرگونه واریز وجه به حساب آگهی دهنده کالای خود را حضوراً تحویل گرفته و از مطابقت داشتن کالا با آگهی درج شده اطمینان حاصل نمائید.
با ارسال یک آگهی در سایت فان توریسم، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‌ اید، هنگامی که یک آیتم را در سایت فان توریسم وارد می‌کنید، فهرست‌های شما به سایت‌های فان توریسم ارسال می‌شود. فهرست شما ممکن است بر اساس حروف کلیدی یا دسته‌بندی برای چند ساعت قابل جستجو نباشد (یا بعضی مواقع تا 24 ساعت)، بنابراین فان توریسم نمی‌تواند مدت زمان دقیق فهرست ‌بندی را تعیین و تضمین کند. فهرست‌ بندی شما در نتایج جستجو نمایش داده می‌شود و نتایج آن، بستگی به فاکتورهای مشخص شامل فرمت فهرست‌بندی، عنوان، زمان، کلمات کلیدی، قیمت و غیره دارد.
تا زمانی که از سایت‌ها، خدمات و ابزارهای فان توریسم استفاده می‌کنید، نمی‌توانید آگهی‌ هایی که مرتبط با کالا و خدمات غیرمجاز و یاعدم رعایت قانون، اخلال در حقوق شخص ثالث و یا سیاست‌ های فان توریسم باشد و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام باشد.
موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از فان توریسم
بدون ایجاد محدودیت در روش‌های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‌کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‌گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‌کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‌ های ما متناقض عمل می‌کند، می‌توانیم خدمات و حساب کاربری کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه‌ای که از دسترسی وی به سایت‌ها و دیگر مضامین، خدمات و ابزارهایمان ممانعت به عمل آورده، به تأخیر بیاندازیم یا مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‌شود. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید خودمان، اکانت‌های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‌ها، خدمات و ابزارهای فان توریسم را نزد خود محفوظ نگه می‌داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.
شما موافقت کرده‌اید و تعهد داده‌اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.
همچنین شما موافقت کرده و تعهد داده اید تا موارد زیر را انجام ندهید:
هر عملی (به صلاحدید خودمان) که تحمیل کند یا ممکن است بی دلیل، ناخواسته شده‌‌ یا بطور نامناسب فشار زیادی را به زیرساختار سازمان ما تحمیل کند.
کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی و نشئت گرفته از آن، توزیع کردن، یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‌ها، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب فان توریسم و یا شخص ثالث مربوطه را دریافت کرده باشید
ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت‌ها، خدمات یا ابزارها، یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت‌ها، خدمات یا ابزارها باشد
هزینه و خدمات
پیوستن به فان توریسم و دیدن آگهی‌ ها یا ارسال آگهی ‌ها رایگان است. در هر حال، ما در قبال خدمات دیگری مانند حالت های ویژه آگهی‌ ها هزینه دریافت خواهیم کرد. وقتی از سرویسی استفاده می‌کنید که هزینه دارد، این امکان را دارید تا حق‌الزحمه مربوطه را بررسی کرده و در صورت موافقت، آن را بپردازید. هزینه‌ها ممکن است بدون ارسال هیچ اطلاعیه قبلی، در هر زمان تغییر کرده و متفاوت باشد. به غیر از مواقعی که پیشاپیش ذکر شده، تمام هزینه‌ها به واحد ريال است. شما در قبال پرداخت تمام هزینه و مالیات آن از طریق یکی از روش‌هایی پیشنهادی ما، مسئول هستید.
محدودیت نکات قابل توجه در میزان مسئولیت‌های فان توریسم
فان توریسم در قبال محتوا، فعالیت‌ها یا عدم فعالیت‌ها، و آگهی‌ هایی که کاربران در سایت قرار داده‌اند، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد. شما سایت ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‌دهد تا درباره هر چیزی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی روی کالای تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‌ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‌ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‌ها با خود کاربران است. این سایت صرفاً محلی برای درج آگهی‌ های توریستی و گردشگری است.
ممکن است لینک‌هایی از طریق سایت‌های فان توریسم به سایت‌ها و یا مضامین و یا فایل‌هایی که در کنترل فان توریسم نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‌ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‌هایی نیست. فان توریسم هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‌ها، فایل‌ها و مضامینی که از طریق لینک‌های قرار داده شده در سایت‌های فان توریسم به آن‌ها دسترسی می‌یابید، ندارد. به علاوه فان توریسم، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت‌ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‌های قرار داده شده در فان توریسم به آن‌ها دسترسی دارید، تضمین نمی‌کند.
ما نمی‌توانیم دسترسی مطمئن و پیوسته به سایت‌ها، خدمات یا ابزارهای‌مان را ضمانت کنیم؛ چرا که عملکرد سایت‌ها، خدمات یا ابزارهای ما، ممکن است در اثر فاکتورهای بیشماری که خارج از کنترل ما هستند، دچار اختلال شود. بنابراین، تا جایی که قانون مجاز دانسته، ما کلیه ضمانت‌ها، مفاد و شرایط ضمنی را مستثنی کرده‌ایم. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از- مستقیم یا غیر مستقیم- ناتوانی شما در استفاده از سایت‌ها، خدمات یا ابزارهایمان نمی‌پذیریم.
حریم شخصی
ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‌فروشیم یا اجاره نمی‌دهیم. ما از اطلاعات شما فقط مطابق با آنچه که در سیاست حفظ حریم شخصی فان توریسم توضیح داده شده، استفاده می‌کنیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‌آوریم. اطلاعات شما در رایانه ‌هایی که توسط سیستم‌های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود. به علاوه این رایانه‌ها در موقعیت‌های گوناگون جغرافیایی واقع شده‌اند. شما می‌توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‌اید دسترسی داشته و آن‌ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آنها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید.
عمومی
فان توریسم و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء همکاران رسمی فان توریسم هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‌های فان توریسم توسط اشخاص ثالث ارائه می‌شوند، یا برای فهرست‌ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‌شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی ‌های اشخاص ثالث را درج می‌کند.
اگر هر بندی از این توافق‌نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‌نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‌ ها ممکن است، تغییر دهیم. بالای صفحه فقط مربوط به اهداف رجوعی است و گستره یا وسعت این قسمت را محدود نمی‌کند. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‌ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‌کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.
به جز بیانیه‌ های صریحی که به گونه‌ای دیگر عنوان شدند، اطلاعیه‌های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید، فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، مگر اینکه قسمت ارسال مطلع شود که نشانی ایمیل داده شده، نامعتبر است. در این حالت، ما توسط نشانی‌ای که هنگام ثبت نام، وارد کرده‌اید، به شما اخطار قانونی می‌دهیم. در چنین مواردی، به صورت پیش فرض، اخطار باید 3 روز پس از تاریخ ارسال آن، دریافت شده باشد.
ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در فان توریسم اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح ‌ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه جهانگردی و گردشگری فان توریسم می باشد

طراحی شده توسط کانون آگهی و تبلیغات سپندار